حقایقی در مورد اکسسوری

حقایقی در مورد اکسسوری

اکسسوری‌ها از مهم‌ترین لوازم در کمد لباس هر شخصی هستند و کاربرد اکسسوری در فشن بیش از آن چیزی است که به نظر می‌رسد. اکسسوری‌ها نه تنها کامل کننده استایل شما هستند بلکه می‌توانند سطح آن را ارتقاء ببخشند. به طور کلی اکسسوری و زیور آلات زنانه در فشن همان چیزی است که تفاوت میان تیپ معمولی و تیپ سطح بالا را به وجود می‌آورد. برای درک بهتر جایگاه اکسسوری در فشن یک مانتو و شلوار معمولی بپوشید و جلوی آینه بایستید و عکس بگیرید، سپس یک عینک آفتابی، یک شال رنگی زیبا، یک جفت کفش پاشنه بلند و یک کیف شیک به تیپ خود اضافه کنید و مجددا عکس خودتان را بگیرید، مقایسه این دو عکس می‌تواند نقش اکسسوری در فشن را به شما نشان دهد. پس هیچ وقت اکسسوری‌ها را دست کم نگیرید و سعی کنید برای تهیه آن‌ها برنامه ریزی و سرمایه‌گذاری داشته باشید تا خوش‌تیپ‌تر شوید.

facts about accessories sepantamansory

رمز موفقیت در استفاده از اکسسوری‌ها انتخاب اکسسوری‌هایی است که با استایل شما همخوانی داشته باشند. هرکسی با یک استایل به خصوصی شیک و جذاب می‌شود و اکسسوری‌هایی می‌تواند این استایل را کامل کند که با همان استایل هماهنگ باشد مثلا اکسسوری‌های تیپ ورزشی با اکسسوری‌های تیپ خانمانه همخوانی ندارد.

اگر می‌خواهید یک تیپ رنگی و جذاب برای لباس مشکی و تکراری خود درست کنید استفاده از اکسسوری‌ مثل کیف و کفش با رنگ متضاد و جواهرات و بدلیجات زنانه با رنگ‌های شاد را پیشنهاد می‌کنیم.

اگر می‌خواهید یک استایل راحت و مناسبی برای مهمانی و دورهمی خودمانی برای خودتان بسازید، استفاده از اکسسوری‌های راحتی مثل کفش پاشنه مبلی، کیف دوشی و یک شال رنگی را پیشنهاد می‌کنیم.

مزایای خرید اینترنتی

۱-حق انتخاب

 مشتریان اینترنتی دارای قدرت انتخاب بالایی در طیف وسیعی از فروشگاه های اینترنتی هستند. کاربران اینترنتی محدود به انتخاب فروشگاه های محلی نیستند و می توانند کالا مورد نیاز خود را از دورترین فروشگاه اینترنتی تهیه نمایند. در حال حاضر با توجه به افزایش روند خرید اینترنتی، خریداران اینترنتی نگرانی زیادی برای انتخاب فروشگاه اینترنتی مطمئن نیستند، با مقایسه ای که در کوتاه ترین زمان می توانند انجام دهند به راحتی می توانند گزینه ی مناسب را انتخاب نمایند و از طرفی نیز فروشگاه های اینترنتی به منظور جلب رضایت مشتری و تبدیل مشتری یه یک مشتری همیشگی، استاندارد های لازم را رعایت می کنند.

۲-افزایش قدرت خرید

تنها با چند کلیک و صرف چند ثانیه، مشتری می تواند محصولات شما را ببیند، مقایسه کند و به سبد خرید خود اضافه کند. بدون صرف زمان و هزینه های رفت و آمد، جای پارک ماشین و… خرید اینترنتی انجام خواهد شد. این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است و باعث افزایش توان خرید مشتریان شما می شود.

۳-دسترسی بیشتر به خدمات و محصولات


با توجه به اینکه هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی برای فروشگاه اینترنتی وجود ندارد، هم برای صاحبان فروشگاه اینترنتی و هم برای خریداران اینترنتی این یک مزیت محسوب می شود. مشتریان در هر نقطه ی مکانی و زمانی با دسترسی به آدرس اینترنتی فروشگاه محصول خود را انتخاب نموده و خرید می کنند و صاحبان فروشگاه نیز در هر لحظه از زمان می توانند از فروشگاه اینترنتی خود،کسب درامد کنند.

۴-حذف هزینه های سربار

با راه اندازی فروشگاه اینترنتی هزینه های سربار خرید و اجاره مغازه، دکوراسیون و قبض های خدماتی و…. حذف خواهد شد.

رازهای ست کردن لباس

رازهای ست کردن لباس

همگی آدم‌ها دوست دارن ظاهر زیبایی داشته باشند و یکی از راه‌های رسیدن به این موضوع مهم، پوشیدن لباس‌های زیباست. اما پوشیدن لباس‌ها هم باید به صورت هماهنگ صورت بگیرد که به ست کردن لباس معروف است. اما ست کردن لباس اگر برای لباس‌های تیره باشد کار آسانی به نظر می آید، اما برای لباس‌هایی با رنگ روشن، چندان کار آسانی نخواهد بود. حتی هماهنگ کردن آرایش صورت هم با نوع لباسی که می‌پوشیم، بسیار پراهمیت است.

نکته مهمی که باید به آن توجه کرد این است که؛ ست کردن لباس‌ها برای مراسمات مختلف، متفاوت میباشد. برای مثال، نوع آرایش و پوشش شما برای مصاحبه شغلی، محل کار، مهمانی‌های معمولی و رسمی، جشن و سرور و عروسی‌ها تفاوت دارد. در این مقاله، تلاش شده است، نکات جالبی از ست کردن لباس‌ها در مراسم‌های مختلف ارائه شود.

گاهی اوقات لباس‌هایی را می‌بینیم و می‌پسندیم که ممکن است چندان برای ما مناسب نباشد، حتی اگر بسیار زیبا به نظر برسد. پس باید دو موضوع را در نظر داشت:

شکل بدنی خود را بشناسید و لباس مناسب با آن را تهیه کنید؛ به عبارت دیگر، افراد اگر ناحیه بالاتنه تا پایین تنه خود را آنالیز کنند، متوجه خواهند شد که، طرح بدنی آنها چگونه است. پس با این تفاسیر متوجه می‌شوید که چه لباسی مناسب شما خواهد بود.

همچنین بعضی از لباس‌ها ممکن است زیبا باشند، اما شما با پوشیدن آنها احساس راحتی نکنید، و یا برعکس لباس بسیار راحتی باشد، اما چندان شیک و زیبا نباشد. پس باید به دنبال لباسی باشید که شامل هر دو نکته باشد. همچنین این نکته را به یاد داشته باشید؛ نه تنها نیاز دارید خوب به نظر برسید، بلکه در عین حال، باید احساس اعتماد به نفس داشته باشید.

لباس های مناسب برای مهمانی‌های شبانه

برای مهمانی های شبانه، می‌توانید لباس رسمی‌تر بپوشید و رنگ‌های تیره‌تر را انتخاب کنید، آرایش غلیظ‌تر داشته باشید و کفش‌های پاشنه بلندتر بپوشید و حتی از جواهرات بزرگ‌تر و درخشان‌تر استفاده کنید.

ترکیب رنگ‌ها را بشناسید

جدا از اینکه باید موقعیت‌ها را ارزیابی کنیم، باید تا حدی از رنگ‌ها و نحوه ترکیب شدن آنها نیز آگاهی پیدا کنیم. پس بهتر است این سه نکته را یادآوری کنیم تا استایل زیبایی خلق کنید:

رنگ‌های اولیه و یا اصلی، رنگ‌های زرد، قرمز و آبی هستند و از ترکیب این سه رنگ اصلی، رنگ‌های ثانویه و یا ترکیبی ایجاد میشود. ترکیب قرمز و زرد، رنگ نارنجی را ایجاد میکند. ترکیب زرد و آبی، رنگ سبز زیبا رو به وجود می آورد. و در نهایت ترکیب قرمز با رنگ متضاد خود، یعنی آبی، بنفش را به دنیا عرضه میکند.

اما همانطور که میدانیم دنیای رنگ ها بسیار گسترده میباشد، اگر رنگ‌های ثانویه را با هم ترکیب کنیم، رنگ‌های درجه سه به وجود می آیند که میتواند دنیای متنوعی از رنگ‌ها را خلق کند. همچنین اگر از مقادیر مختلفی از رنگ های ثابت استفاده کنیم، ترکیب های رنگی متفاوتی ایجاد میشود.

در نهایت اگر در انتخاب لباس، رنگ‌های اصلی را با رنگ‌های ثانویه ترکیب کنیم، ترکیب‌های خوبی رو به وجود می آید که با همدیگر همخوانی خواهند داشت. برای مثال ترکیب رنگ اصلی آبی با رنگ‌های ثانویه‌ای که آبی در خلق آنها نقش دارد، ترکیب‌های جالبی ایجاد خواهد شد، اما شما رو متمایز نخواهد ساخت.

رازهای ست کردن لباس

ست کردن لباس‌ها با طرح‌های مختلف

بیشتر لباس‌ها تنها از یک رنگ تهیه نمیشوند، بلکه طرح دار هستند و در ست کردن آنها، باید احتیاط لازم را انجام داد. اما چگونه؟ در این مرحله باید توجه کرد رنگ غالب استایل مد نظر چیست، سپس متناسب با آن رنگ، رنگ ست لباس را با توجه به اصول گفته شده، انتخاب کرد.

نحوه تشخیص جنس اصل و فیک در خرید

تشخیص جنس اصل و فیک در خرید

چرم طبیعی در آیتم های اصلی و رکسین در آیتم های فیک

چرم طبیعی طرحی نامنظم دارد و چرم تقلبی طرحش یک دست است. از طرفی چرم اصلی بویی ماندگار و همیشگی دارد و بوی چرم تقلبی کاملا مشخص است که از مواد شیمیایی استفاده شده است.

تشخیص جنس اصل و فیک در خرید

زیپ های نرم و مرغوب در جناس اصل

به راحتی می توانید با باز و بسته کردن آن،‌ به اصل بودن آن پی ببرید. باید به راحتی باز و بسته شود و همه ی قسمت های آن سنگین باشند و از یک رنگ ساخته شده باشند. به رنگی که روی قسمت سگک آن کشیده شده است هم توجه کنید. باید طبیعی باشد.

تشخیص جنس اصل و فیک در خرید

تشخیص اجناس اصل با لمس کردن رویه جنس

معمولا این جنس خوب هم در داخل و هم در بیرون لباس ها قابل حس است.

تشخیص جنس اصل و فیک در خرید

بهترین ترکیب رنگ ها برای استایل بهاره

رنگها تاثیر بسیار زیادی بر روی استایل افراد دارند باید رنگی را در لباس پوشیدن انتخاب کنید که متناسب فصل و هیکل و رنگ پوستتان باشد. شخصیت افراد با پوشیدن لباس های رنگی بیش تر نشان داده می شود. بنابراین بهتر است که به جای محدود کردن خودتان به چند رنگ، به دنبال رنگ هایی باشید که به مناسب شماست.

مناسب ترین و بهترین رنگ ها برای فصل بهار رنگ های روشن هستند. رنگ های بهاری، رنگ های روشن از هر تن رنگ هستند. به رنگ های بهاری به اصطلاح رنگ های پاستلی هم گفته می شود. رنگ های سبز، آبی، زرد، سفید و صورتی بهترین رنگ ها برای ست کردن لباس در فصل بهار است.