Skip to content
حقایقی در مورد اکسسوری

حقایقی در مورد اکسسوری

اکسسوری‌ها از مهم‌ترین لوازم در کمد لباس هر شخصی هستند و کاربرد اکسسوری در فشن بیش از آن چیزی است که به نظر می‌رسد. اکسسوری‌ها نه تنها کامل کننده استایل شما هستند بلکه می‌توانند سطح آن را ارتقاء ببخشند. به طور کلی اکسسوری و زیور آلات زنانه در فشن همان چیزی است که تفاوت میان تیپ معمولی و تیپ سطح بالا را به وجود می‌آورد. برای درک بهتر جایگاه اکسسوری در فشن یک مانتو و شلوار معمولی بپوشید و جلوی آینه بایستید و عکس بگیرید، سپس یک عینک آفتابی، یک شال رنگی زیبا، یک جفت کفش پاشنه بلند و یک کیف شیک به تیپ خود اضافه کنید و مجددا عکس خودتان را بگیرید، مقایسه این دو عکس می‌تواند نقش اکسسوری در فشن را به شما نشان دهد. پس هیچ وقت اکسسوری‌ها را دست کم نگیرید و سعی کنید برای تهیه آن‌ها برنامه ریزی و سرمایه‌گذاری داشته باشید تا خوش‌تیپ‌تر شوید.

facts about accessories sepantamansory

رمز موفقیت در استفاده از اکسسوری‌ها انتخاب اکسسوری‌هایی است که با استایل شما همخوانی داشته باشند. هرکسی با یک استایل به خصوصی شیک و جذاب می‌شود و اکسسوری‌هایی می‌تواند این استایل را کامل کند که با همان استایل هماهنگ باشد مثلا اکسسوری‌های تیپ ورزشی با اکسسوری‌های تیپ خانمانه همخوانی ندارد.

اگر می‌خواهید یک تیپ رنگی و جذاب برای لباس مشکی و تکراری خود درست کنید استفاده از اکسسوری‌ مثل کیف و کفش با رنگ متضاد و جواهرات و بدلیجات زنانه با رنگ‌های شاد را پیشنهاد می‌کنیم.

اگر می‌خواهید یک استایل راحت و مناسبی برای مهمانی و دورهمی خودمانی برای خودتان بسازید، استفاده از اکسسوری‌های راحتی مثل کفش پاشنه مبلی، کیف دوشی و یک شال رنگی را پیشنهاد می‌کنیم.