Skip to content
مزایای خرید اینترنتی

مزایای خرید اینترنتی

۱-حق انتخاب

 مشتریان اینترنتی دارای قدرت انتخاب بالایی در طیف وسیعی از فروشگاه های اینترنتی هستند. کاربران اینترنتی محدود به انتخاب فروشگاه های محلی نیستند و می توانند کالا مورد نیاز خود را از دورترین فروشگاه اینترنتی تهیه نمایند. در حال حاضر با توجه به افزایش روند خرید اینترنتی، خریداران اینترنتی نگرانی زیادی برای انتخاب فروشگاه اینترنتی مطمئن نیستند، با مقایسه ای که در کوتاه ترین زمان می توانند انجام دهند به راحتی می توانند گزینه ی مناسب را انتخاب نمایند و از طرفی نیز فروشگاه های اینترنتی به منظور جلب رضایت مشتری و تبدیل مشتری یه یک مشتری همیشگی، استاندارد های لازم را رعایت می کنند.

۲-افزایش قدرت خرید

تنها با چند کلیک و صرف چند ثانیه، مشتری می تواند محصولات شما را ببیند، مقایسه کند و به سبد خرید خود اضافه کند. بدون صرف زمان و هزینه های رفت و آمد، جای پارک ماشین و… خرید اینترنتی انجام خواهد شد. این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است و باعث افزایش توان خرید مشتریان شما می شود.

۳-دسترسی بیشتر به خدمات و محصولات


با توجه به اینکه هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی برای فروشگاه اینترنتی وجود ندارد، هم برای صاحبان فروشگاه اینترنتی و هم برای خریداران اینترنتی این یک مزیت محسوب می شود. مشتریان در هر نقطه ی مکانی و زمانی با دسترسی به آدرس اینترنتی فروشگاه محصول خود را انتخاب نموده و خرید می کنند و صاحبان فروشگاه نیز در هر لحظه از زمان می توانند از فروشگاه اینترنتی خود،کسب درامد کنند.

۴-حذف هزینه های سربار

با راه اندازی فروشگاه اینترنتی هزینه های سربار خرید و اجاره مغازه، دکوراسیون و قبض های خدماتی و…. حذف خواهد شد.